nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Wojska Polskiego

Gliwice, Wojska Polskiego
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-12250

UL.KOSYNIERÓW -  mieszkanie z garażem i ogrodem w okolicy ulicy Płowieckiej. Mieszkanie 42,2m2, garaż 14m2. Faktyczna powierzchnia mieszkania większa, metraż nie uwzględnia przestrzeni pod skosami.  Piętro budynku trzyrodzinnego (na każdym pietrze jeden lokal), mieszkanie ...

Powierzchnia
56,40 m2
Cena za m2
8 510,64 zł
cena 480 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Wojska Polskiego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Śródmieście

Gliwice, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12249

Mieszkanie dostępne od 01.06.2026 r.  Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim. Pokoje niezależne, osobna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, balkon. Mieszkanie rozkładowe, ustawne, umeblowane i wyposażone. Kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd - ...

Powierzchnia
46,00 m2
Cena za m2
35,87 zł
cena 1 650 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Trynek

Gliwice, Trynek
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-12248

Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie na osiedlu Ratowników Górniczych.  Trzy niezależne pokoje, kuchnia z oknem, łazienka, wc, przedpokój. Mieszkanie z oknami na dwie strony budynku, ustawne, jasne. Okna pcv, podłogi parkiety do renowacji, ściany tynki, ogrzewanie z ...

Powierzchnia
62,65 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 145,25 zł
cena 385 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Trynek
nowa oferta
lokal na sprzedaż - Gliwice, Centrum

Gliwice, Centrum
lokal na sprzedaż

TXN-LS-12247

Polecam do sprzedaży lokal w okolicy ul. Siemińskiego / Daszyńskiego. Lokal przystosowany pod fryzjerstwo - kosmetykę. Duża sala obsługi klienta z witryną, recepcja, niezależny gabinet, pomieszczenie socjalne, sanitariaty. Lokal po odbiorach sanepidu gotowy do prowadzenia ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
7 777,78 zł
cena 490 000 
lokal na sprzedaż - Gliwice, Centrum
nowa oferta
lokal na wynajem - Gliwice, Centrum

Gliwice, Centrum
lokal na wynajem

TXN-LW-12246

Polecam do wynajęcia lokal w okolicy ul. Siemińskiego / Daszyńskiego. Lokal przystosowany pod fryzjerstwo - kosmetykę. Duża sala obsługi klienta z witryną, recepcja, niezależny gabinet, pomieszczenie socjalne, sanitariaty. Lokal po odbiorach sanepidu gotowy do prowadzenia ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
35,71 zł
cena 2 500 
lokal na wynajem - Gliwice, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Sikornik

Gliwice, Sikornik
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12245

Do wynajęcia kawalerka na osiedlu Sikornika.  Duży ustawny pokój, osobna kuchnia z oknem, łazienka z wc, przedpokój.  Mieszkanie jasne, przestronne. Okna pcv, podłogi panele/kafle, łazienka z kabiną prysznicową, kuchnia umeblowana. Na wyposażeniu lodówka, kuchenka, ...

Powierzchnia
29,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
51,72 zł
cena 1 500 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Sikornik
nowa oferta
lokal na wynajem - Gliwice

Gliwice
lokal na wynajem

TXN-LW-12244

Powierzchnia biurowa o powierzchni 54m2:  36m2 w układzie open space + pokój. Lokal po remoncie - podłogi panele, oświetlenie biurowe, w części pomieszczeń (2 pokoje) klimatyzacja. Biurowiec z całodobowym dostępem, sanitariaty w częściach wspólnych, winda. Możliwość ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
39,00 zł
cena 2 106 
lokal na wynajem - Gliwice
nowa oferta
lokal na wynajem - Gliwice, Centrum

Gliwice, Centrum
lokal na wynajem

TXN-LW-12243

Do wynajęcia lokal ścisłym centrum Gliwic - ul. Dubois. Duża witryna na całą szerokość lokalu, ściany gładzie, ogrzewanie - klimatyzacja, możliwość umieszczenia kasetonu reklamowego na elewacji budynku. Na lokal składają się obecnie 4 pomieszczenia plus toaleta - ...

Powierzchnia
55,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
50,91 zł
cena 2 800 
lokal na wynajem - Gliwice, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem