nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Centrum

Gliwice, Centrum
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12255

Do wynajęcia komfortowa kawalerka przy ul.Kościuszki + opcja parkingu w garażu podziemnym. Mieszkanie świeżo po remoncie, gotowe do wprowadzenia.  Podłogi panele/kafle, ściany gładzie, duże okna dachowe, ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej.  Układ open ...

Powierzchnia
25,20 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
67,46 zł
cena 1 700 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Śródmieście

Gliwice, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12249

Mieszkanie dostępne od 01.06.2026 r.  Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim. Pokoje niezależne, osobna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, balkon. Mieszkanie rozkładowe, ustawne, umeblowane i wyposażone. Kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd - ...

Powierzchnia
46,00 m2
Cena za m2
35,87 zł
cena 1 650 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Sikornik

Gliwice, Sikornik
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12245

Do wynajęcia kawalerka na osiedlu Sikornika.  Duży ustawny pokój, osobna kuchnia z oknem, łazienka z wc, przedpokój.  Mieszkanie jasne, przestronne. Okna pcv, podłogi panele/kafle, łazienka z kabiną prysznicową, kuchnia umeblowana. Na wyposażeniu lodówka, kuchenka, ...

Powierzchnia
29,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
51,72 zł
cena 1 500 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Sikornik
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Wojska Polskiego, Daszyńskiego

Gliwice, Wojska Polskiego, Daszyńskiego
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12237

Polecamy do wynajęcia nowoczesny, komfortowy apartament położony na osiedlu GLIVIA w Gliwicach przy ul. Dasznskiego. Apartament o powierzchni 62,23m2 - trzypokojowy, pokoje rozkładowe, salon połączony z kuchnią - gustownie zaaranżowany, wykończony materiałami najwyższej ...

Powierzchnia
62,23 m2
Cena za m2
56,24 zł
cena 3 500 

Gliwice, Politechnika
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12227

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie (świeżo po remoncie generalnym) położone w pobliżu parku Chrobrego w Gliwicach. Mieszkanie w pełni rozkładowe, kuchnia osobno (w zabudowie z AGD), wc dzienne, łazienka z WC i kabiną prysznicową, salon i 2 sypialnie. Ogrzewanie ...

Powierzchnia
87,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
28,74 zł
cena 2 500 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Politechnika

Gliwice, Centrum
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12213

Do wynajęcia  mieszkanie w budynku przy ul.Mikołowskiej - ścisłe centrum z łatwym dostępem do A1/A4. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Salon z aneksem kuchennym z kuchnią w zabudowie i sprzętem agd. Sypialnia z oknem balkonowym, w salonie wyjście na przestronny balkon. ...

Powierzchnia
46,00 m2
Cena za m2
40,87 zł
cena 1 880 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Centrum

Gliwice, Wojska Polskiego
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12193

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Wojska Polskiego. Trzy niezależne pokoje, aneks kuchenny w salonie, łazienka z wc, dwa przedpokoje, balkon. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, szafy w zabudowie, kuchnia ze sprzętem agd. Budynek po termomodernizacji. ...

Powierzchnia
67,75 m2
Cena za m2
31,00 zł
cena 2 100 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Wojska Polskiego

Gliwice, Centrum
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12189

Do wynajęcia wyremontowane mieszkanie w ładnej kamienicy nieopodal gliwickiej Starówki z miejscem parkingowym obok budynku. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój. Kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd. Na podłogach panele i kafle. Łazienka ...

Powierzchnia
39,00 m2
Cena za m2
48,72 zł
cena 1 900 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem