Pilchowice, Wilcza
dom na sprzedaż

TXN-DS-12220

Do sprzedaży dom wolnostojący z 2009 r. w Wilczy koło Pilchowic. Parter 97m2 - wiatrołap, dwie sypialnie, salon częściowo połączony z kuchnią, łazienka z wc, hall, pomieszczenie gospodarcze, spiżarnia, taras. . Piętro 80m2 - 4 sypialnie, łazienka, hall.  Dom w technologi ...

Powierzchnia
176,40 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 686 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
7 369,61 zł
cena 1 300 000 
dom na sprzedaż - Pilchowice, Wilcza

Gliwice, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-12218

Komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w ścisłym centrum Gliwic - ulica Ziemowita. W cenie mieszkania umeblowanie widoczne na zdjęciach - mieszkanie gotowe jako np. inwestycja pod wynajem. Dwa niezależne pokoje, duża kuchnia z jadalnią, łazienka z wc, przedpokój. Pełne ...

Powierzchnia
82,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 304,88 zł
cena 599 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Centrum

Gliwice, Sikornik
lokal na wynajem

TXN-LW-12217

Do wynajęcia powierzchnia handlowa 32m2 z  witryną i wejściem) Oświetlenie, dostęp do wody i kanalizacji. Energia na odrębnym liczniku, w lokalu zainstalowana klimatyzacja z funkcją grzania. Sanitariaty w odrębnym budynku. Lokalizacja w obrębie osiedla pod wszelkiego ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
50,00 zł
cena 1 600 
lokal na wynajem - Gliwice, Sikornik

Gliwice, Plac Grunwaldzki
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-12215

Do sprzedania kawalerka położona w Gliwicach przy ul. Mickiewicza - blisko Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie doskonałe pod inwestycję, aktualnie wynajęte - możliwość kontynuowania umowy najmu. Układ mieszkania: przedpokój (z szafą w zabudowie), oddzielna kuchnia, łazienka ...

Powierzchnia
30,76 m2
Cena za m2
7 802,34 zł
cena 240 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Plac Grunwaldzki

Gliwice, Centrum
lokal na wynajem

TXN-LW-12214

Do wynajęcia lokal usługowy przystosowany pod gabinety lekarskie. Ogrzewanie w cenie najmu! Lokal na parterze budynku z niezależnym wejściem, 2 gabinety (jeden z łazienką) część socjalna, sanitarna, recepcja, poczekalnia. Poziom zero bez barier architektonicznych.  Lokal ...

Powierzchnia
86,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
98,84 zł
cena 8 500 
lokal na wynajem - Gliwice, Centrum

Gliwice, Centrum
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12213

Do wynajęcia  mieszkanie w budynku przy ul.Mikołowskiej - ścisłe centrum z łatwym dostępem do A1/A4. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Salon z aneksem kuchennym z kuchnią w zabudowie i sprzętem agd. Sypialnia z oknem balkonowym, w salonie wyjście na przestronny balkon. ...

Powierzchnia
46,00 m2
Cena za m2
40,87 zł
cena 1 880 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Centrum

Zabrze
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-12212

Do sprzedania kawalerka położona w Zabrzu przy ul. Spokojnej. Doskonała lokalizacja zarówno do mieszkania lub jako inwestycja pod wynajem. (Blisko do Centrum, DK 88, w pobliżu 3 szpitale i Akademia Medyczna, w pobliżu pełna infrastruktura) Mieszkanie gotowe do zamieszkania, ...

Powierzchnia
33,18 m2
Cena za m2
5 575,65 zł
cena 185 000 
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze

Gliwice
lokal na wynajem

TXN-LW-12211

Do wynajęcia powierzchnia biurowa z parkingiem – w obrębie strefy ekonomicznej w Gliwicach. Oferujemy na wynajem funkcjonalną powierzchnię biurową zlokalizowaną na terenie strefy ekonomicznej, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość znajduje się ...

Powierzchnia
220,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
45,00 zł
cena 9 900 
lokal na wynajem - Gliwice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem