nowa oferta
95
ofert
Jakub Malitowski

Menadżer

km@tx.gliwice.pl

516 140 467

zostaw wiadomość
67,46 zł/m2 cena: 1 700 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do wynajęcia komfortowa kawalerka przy ul.Kościuszki + opcja parkingu w garażu podziemnym.
Mieszkanie świeżo po remoncie, gotowe do wprowadzenia. 
Podłogi panele/kafle, ściany gładzie, duże okna dachowe, ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej. 
Układ open space z aneksem kuchenny, kuchnia w zabudowie z sprzętem agd, łazienka wykafelkowana z kabiną prysznicową, w przedpokoju duża szafa. Nowy, reprezentacyjny budynek z windą i parkingiem podziemnym. 
Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w cenie 300 zł.
Czynsz najmu 1800zł + ok 400zł opłata administracyjna z ogrzewaniem w cenie + woda i prąd. 
Zapraszam do umówienia spotkania i oględzin. 
kontakt: Kuba Malitowski 516140467 , więcej ofert na www.tx.gliwice.pl
Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. TX Nieruchomości zastrzega prawo do zmiany ceny oraz informacji dotyczących prezentowanej nieruchomości.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty TXN-MW-12255
Powierzchnia 25,20 m²
Powierzchnia użytkowa 25,20 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 3
Rodzaj budynku apartamentowiec
Standard
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu Do wprowadzenia
Okna nowe drewniane
Instalacje nowe
Balkon brak

Gliwice, Centrum
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12189

Do wynajęcia wyremontowane mieszkanie w ładnej kamienicy nieopodal gliwickiej Starówki z miejscem parkingowym obok budynku. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój. Kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd. Na podłogach panele i kafle. Łazienka ...

Powierzchnia
39,00 m2
Cena za m2
48,72 zł
cena 1 900 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Centrum

Gliwice, Centrum
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12213

Do wynajęcia  mieszkanie w budynku przy ul.Mikołowskiej - ścisłe centrum z łatwym dostępem do A1/A4. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Salon z aneksem kuchennym z kuchnią w zabudowie i sprzętem agd. Sypialnia z oknem balkonowym, w salonie wyjście na przestronny balkon. ...

Powierzchnia
46,00 m2
Cena za m2
40,87 zł
cena 1 880 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Centrum

Gliwice, Wojska Polskiego
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12193

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Wojska Polskiego. Trzy niezależne pokoje, aneks kuchenny w salonie, łazienka z wc, dwa przedpokoje, balkon. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, szafy w zabudowie, kuchnia ze sprzętem agd. Budynek po termomodernizacji. ...

Powierzchnia
67,75 m2
Cena za m2
31,00 zł
cena 2 100 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Wojska Polskiego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Sikornik

Gliwice, Sikornik
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12245

Do wynajęcia kawalerka na osiedlu Sikornika.  Duży ustawny pokój, osobna kuchnia z oknem, łazienka z wc, przedpokój.  Mieszkanie jasne, przestronne. Okna pcv, podłogi panele/kafle, łazienka z kabiną prysznicową, kuchnia umeblowana. Na wyposażeniu lodówka, kuchenka, ...

Powierzchnia
29,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
51,72 zł
cena 1 500 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Sikornik