nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Trynek

Gliwice, Trynek
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-12248

Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie na osiedlu Ratowników Górniczych.  Trzy niezależne pokoje, kuchnia z oknem, łazienka, wc, przedpokój. Mieszkanie z oknami na dwie strony budynku, ustawne, jasne. Okna pcv, podłogi parkiety do renowacji, ściany tynki, ogrzewanie z ...

Powierzchnia
62,65 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 145,25 zł
cena 385 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Trynek
nowa oferta
lokal na sprzedaż - Gliwice, Centrum

Gliwice, Centrum
lokal na sprzedaż

TXN-LS-12247

Polecam do sprzedaży lokal w okolicy ul. Siemińskiego / Daszyńskiego. Lokal przystosowany pod fryzjerstwo - kosmetykę. Duża sala obsługi klienta z witryną, recepcja, niezależny gabinet, pomieszczenie socjalne, sanitariaty. Lokal po odbiorach sanepidu gotowy do prowadzenia ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
7 777,78 zł
cena 490 000 
lokal na sprzedaż - Gliwice, Centrum
nowa oferta
lokal na wynajem - Gliwice, Centrum

Gliwice, Centrum
lokal na wynajem

TXN-LW-12246

Polecam do wynajęcia lokal w okolicy ul. Siemińskiego / Daszyńskiego. Lokal przystosowany pod fryzjerstwo - kosmetykę. Duża sala obsługi klienta z witryną, recepcja, niezależny gabinet, pomieszczenie socjalne, sanitariaty. Lokal po odbiorach sanepidu gotowy do prowadzenia ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
39,68 zł
cena 2 500 
lokal na wynajem - Gliwice, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Sikornik

Gliwice, Sikornik
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12245

Do wynajęcia kawalerka na osiedlu Sikornika.  Duży ustawny pokój, osobna kuchnia z oknem, łazienka z wc, przedpokój.  Mieszkanie jasne, przestronne. Okna pcv, podłogi panele/kafle, łazienka z kabiną prysznicową, kuchnia umeblowana. Na wyposażeniu lodówka, kuchenka, ...

Powierzchnia
29,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
51,72 zł
cena 1 500 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Sikornik
nowa oferta
lokal na wynajem - Gliwice

Gliwice
lokal na wynajem

TXN-LW-12244

Powierzchnia biurowa o powierzchni 54m2:  36m2 w układzie open space + pokój. Lokal po remoncie - podłogi panele, oświetlenie biurowe, w części pomieszczeń (2 pokoje) klimatyzacja. Biurowiec z całodobowym dostępem, sanitariaty w częściach wspólnych, winda. Możliwość ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
39,00 zł
cena 2 106 
lokal na wynajem - Gliwice
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Śródmieście

Gliwice, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-12242

Do sprzedania kawalerka w apartamentowcu świeżo oddanym do użytkowania - ul. Kościuszki. Salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój. Stan deweloperski - wylewki, rozprowadzone instalacje, drewniana stolarka drzwi wejściowych i okien, ogrzewanie oraz ciepła woda ...

Powierzchnia
25,70 m2
Cena za m2
10 900,00 zł
cena 280 130 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Śródmieście
nowa oferta
lokal na wynajem - Gliwice, Centrum

Gliwice, Centrum
lokal na wynajem

TXN-LW-12240

Do wynajęcia pomieszczenie biurowe w budynku po remoncie.   Powierzchnia 25m2 złożona z jednego pokoju z oknami wychodzącymi na podwórze. Sanitariaty oraz aneks kuchenny w częściach wspólnych, na tym samym pietrze co pomieszczenie biurowe. Wykończenie w materiałach ...

Powierzchnia
25,80 m2
Piętro
2
Cena za m2
55,00 zł
cena 1 419 
lokal na wynajem - Gliwice, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Wojska Polskiego

Gliwice, Wojska Polskiego
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12239

MIESZKANIE Z MIEJSCEM PARKINGOWYM Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w okolicy ulicy Płowieckiej Dwa niezależne pokoje, łazienka z wc, przedpokój. W większym pokoju przestronny aneks kuchenny. Pełne umeblowanie i wyposażenie. Łazienka z wanną i oknem, wykafelkowana. ...

Powierzchnia
47,00 m2
Cena za m2
45,11 zł
cena 2 120 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Wojska Polskiego
92
ofert
Jakub Malitowski

Menadżer

km@tx.gliwice.pl

516 140 467