nowa oferta
95
ofert
Jakub Malitowski

Menadżer

km@tx.gliwice.pl

516 140 467

zostaw wiadomość
35,87 zł/m2 cena: 1 650 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Mieszkanie dostępne od 01.06.2026 r. 
Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim.
Pokoje niezależne, osobna kuchnia, łazienka z wc, przedpokój, balkon.
Mieszkanie rozkładowe, ustawne, umeblowane i wyposażone.
Kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd - lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta. Łazienka z kabiną prysznicową.
Ogrzewanie z sieci miejskiej.
Atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie parku Grunwaldzkiego, parking za budynkiem.

Czynsz najmu: 1650 zł + 360 zł opłata administracyjna + ogrzewanie miejskie 340 zł + media (woda/prąd/gaz).

Umowa najmu w trybie najmu okazjonalnego.

Zapraszam do umówienia spotkania.
kontakt: Kuba Malitowski 516140467 , więcej ofert na www.tx.gliwice.pl
Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. TX Nieruchomości zastrzega prawo do zmiany ceny oraz informacji dotyczących prezentowanej nieruchomości.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty TXN-MW-12249
Powierzchnia 46,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Kaucja zabezp. 2350
Standard
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu Do wprowadzenia
Balkon jest

Gliwice, Centrum
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12189

Do wynajęcia wyremontowane mieszkanie w ładnej kamienicy nieopodal gliwickiej Starówki z miejscem parkingowym obok budynku. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój. Kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd. Na podłogach panele i kafle. Łazienka ...

Powierzchnia
39,00 m2
Cena za m2
48,72 zł
cena 1 900 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Centrum

Gliwice, Wojska Polskiego
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12193

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Wojska Polskiego. Trzy niezależne pokoje, aneks kuchenny w salonie, łazienka z wc, dwa przedpokoje, balkon. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, szafy w zabudowie, kuchnia ze sprzętem agd. Budynek po termomodernizacji. ...

Powierzchnia
67,75 m2
Cena za m2
31,00 zł
cena 2 100 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Wojska Polskiego

Gliwice, Centrum
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12213

Do wynajęcia  mieszkanie w budynku przy ul.Mikołowskiej - ścisłe centrum z łatwym dostępem do A1/A4. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Salon z aneksem kuchennym z kuchnią w zabudowie i sprzętem agd. Sypialnia z oknem balkonowym, w salonie wyjście na przestronny balkon. ...

Powierzchnia
46,00 m2
Cena za m2
40,87 zł
cena 1 880 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Sikornik

Gliwice, Sikornik
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12245

Do wynajęcia kawalerka na osiedlu Sikornika.  Duży ustawny pokój, osobna kuchnia z oknem, łazienka z wc, przedpokój.  Mieszkanie jasne, przestronne. Okna pcv, podłogi panele/kafle, łazienka z kabiną prysznicową, kuchnia umeblowana. Na wyposażeniu lodówka, kuchenka, ...

Powierzchnia
29,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
51,72 zł
cena 1 500 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Sikornik