nowa oferta
92
ofert
Jakub Malitowski

Menadżer

km@tx.gliwice.pl

516 140 467

zostaw wiadomość
6 145,25 zł/m2 cena: 385 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie na osiedlu Ratowników Górniczych. 
Trzy niezależne pokoje, kuchnia z oknem, łazienka, wc, przedpokój. Mieszkanie z oknami na dwie strony budynku, ustawne, jasne. Okna pcv, podłogi parkiety do renowacji, ściany tynki, ogrzewanie z sieci miejskiej bez podzielników, ciepła woda junkers. Czynsz ok 900 zł z zaliczką na ogrzewanie w cenie. 
Budynek po termomodernizacji, obejście budynku zagospodarowane z zielenią i miejscami parkingowymi. 
Nieopodal pełna infrastruktura osiedla - sklepy, szkoła, przystanki autobusowe, przychodnia. 
Mieszkanie do odświeżenia / remontu, zapraszam do umówienia spotkania i oględzin. 
kontakt: Kuba Malitowski 516140467 , więcej ofert na www.tx.gliwice.pl
Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. TX Nieruchomości zastrzega prawo do zmiany ceny oraz informacji dotyczących prezentowanej nieruchomości.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty TXN-MS-12248
Powierzchnia 62,65 m²
Powierzchnia użytkowa 62,65 m²
Liczba pokoi 3
Piętro wysoki parter
Rodzaj budynku blok
Standard
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu Do odświeżenia
Stan prawny Spółdzielcze własnościowe
Mies. czynsz admin. 900 PLN

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Gliwice, Sikornik
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-11705

Do sprzedaży kawalerka na osiedlu Sikornik. Mieszkanie umeblowane, wyposażone, wynajęte z możliwością rozwiązania umowy najmu. Okna pcv, podłoga panele/kafle, ściany tynki, ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepła woda z piecyka gazowego. Wymienione drzwi wejściowe i ...

Powierzchnia
29,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
9 965,52 zł
cena 289 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Sikornik

Gliwice, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-11768

Do sprzedania mieszkanie/biuro blisko ścisłego centrum, w okolicy ul. Nowy Świat. Mieszkanie złożone z 2 pokoi, oddzielnej kuchni (aktualnie przerobionej na gabinet), łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy schowek na półpiętrze oraz piwnica. Ogrzewanie ...

Powierzchnia
61,00 m2
Cena za m2
7 000,00 zł
cena 427 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Śródmieście

Gliwice, Szobiszowice
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-11816

Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju, balkonu. Łazienka świeżo po remoncie, reszta mieszkania do remontu. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego. Czynsz: ok. 850 zł (z ogrzewaniem) Zapraszam ...

Powierzchnia
53,58 m2
Piętro
10
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 812,24 zł
cena 365 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Szobiszowice

Gliwice, Wojska Polskiego
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-11908

Do sprzedaży w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Daszyńskiego. Układ mieszkania - 3 niezależne pokoje (z największego pokoju wyjście na balkon), oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój. Okna (PCV) na dwie strony budynku, od strony podwórka absolutna ...

Powierzchnia
51,50 m2
Cena za m2
7 475,73 zł
cena 385 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Wojska Polskiego