nowa oferta
95
ofert
Jakub Malitowski

Menadżer

km@tx.gliwice.pl

516 140 467

zostaw wiadomość
7 233,84 zł/m2 cena: 460 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

ALEJA KORFANTEGO - POD GABINETY PSYCHOLOGICZNE / KANCELARIĘ ADWOKACKĄ. 
Aktualnie lokal pełni funkcje mieszkalne jednak lokalizacja oraz układ pozwala na zaaranżowania lokalu biurowego pod działalność kancelarii adwokackiej, biura rachunkowego, gabinetów psychologicznych itp.
Dwa niezależne pokoje, kuchnia z  jadalnią (którą można przerobić  na trzeci pokój / gabinet), łazienka z wc, przedpokój, komórka.
Lokal rozkładowy z niezależnymi wejściami do każdego z pomieszczeń. Okna na dwie strony budynku. Okna pcv z roletami zewnętrznymi. Podłogi panele/kafle, ściany tynki. Ogrzewanie gazowe dwufunkcyjne, łazienka wykafelkowana.
Kuchnia w zabudowie bez sprzętu AGD, szafa wnękowa w przedpokoju.
Oryginalna stolarka drzwi wewnętrznych, odsłonięte elementy oryginalnych ceglanych ścian.
Mieszkanie na parterze, jednak budynek odsunięty od ulicy z zieleńcem przed oknami mieszkania.
Kamienica po kapitalnym remoncie, odnowiona elewacja oraz klatki schodowe, za budynkiem podwórze z miejscami parkingowymi.
Czynsz ok. 500 zł
Reprezentacyjna lokalizacja w centrum miasta, nieopodal parku oraz starówki.

Zapraszam do umówienia spotkania i oględzin.
kontakt: Kuba Malitowski 516140467 , więcej ofert na www.tx.gliwice.pl
Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. TX Nieruchomości zastrzega prawo do zmiany ceny oraz informacji dotyczących prezentowanej nieruchomości.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty TXN-LS-12252
Powierzchnia 63,59 m²
Powierzchnia użytkowa 63,59 m²
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Rodzaj budynku kamienica
Standard
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu Do wprowadzenia
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 500 PLN

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

nowa oferta
lokal na sprzedaż - Gliwice, Centrum

Gliwice, Centrum
lokal na sprzedaż

TXN-LS-12247

Polecam do sprzedaży lokal w okolicy ul. Siemińskiego / Daszyńskiego. Lokal przystosowany pod fryzjerstwo - kosmetykę. Duża sala obsługi klienta z witryną, recepcja, niezależny gabinet, pomieszczenie socjalne, sanitariaty. Lokal po odbiorach sanepidu gotowy do prowadzenia ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
7 777,78 zł
cena 490 000 
lokal na sprzedaż - Gliwice, Centrum

Gliwice, Śródmieście
lokal na sprzedaż

TXN-LS-11769

Do sprzedania lokal/mieszkanie blisko ścisłego centrum, w okolicy ul. Nowy Świat. Lokal złożony z 2 pokoi, oddzielnej kuchni (aktualnie przerobionej na gabinet), łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy schowek na półpiętrze oraz piwnica. Ogrzewanie i ...

Powierzchnia
61,00 m2
Cena za m2
7 000,00 zł
cena 427 000 
lokal na sprzedaż - Gliwice, Śródmieście

Gliwice
lokal na sprzedaż

TXN-LS-12168

Do sprzedania lokal użytkowy położony w większości na parterze budynku mieszkalno-użytkowego przy ul. Toszeckiej w Gliwicach. Poza parterem budynku, do lokalu przynależy pomieszczenie na piętrze (10,61m2) oraz piwnica (17,22m2) - całkowita powierzchnia to 172,14m2. Rzuty ...

Powierzchnia
172,14 m2
Piętro
parter
Cena za m2
2 846,52 zł
cena 490 000