nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Wojska Polskiego

Gliwice, Wojska Polskiego
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12241

Do wynajęcia komfortowy apartament na Osiedlu Karolinki. Mieszkanie świeżo wykończone, w pełni umeblowane i wyposażone - salon połączony z kuchnią, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój, balkon. Kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd (płyta indukcyjna, piekarnik, ...

Powierzchnia
50,00 m2
Cena za m2
44,00 zł
cena 2 200 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Wojska Polskiego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Wojska Polskiego

Gliwice, Wojska Polskiego
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12239

MIESZKANIE Z MIEJSCEM PARKINGOWYM Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w okolicy ulicy Płowieckiej Dwa niezależne pokoje, łazienka z wc, przedpokój. W większym pokoju przestronny aneks kuchenny. Pełne umeblowanie i wyposażenie. Łazienka z wanną i oknem, wykafelkowana. ...

Powierzchnia
47,00 m2
Cena za m2
45,11 zł
cena 2 120 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Wojska Polskiego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Politechnika

Gliwice, Politechnika
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12238

Do wynajęcia kawalerka położona przy ul. Dunikowskiego - w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Śląskiej. Mieszkanie po remoncie: na podłogach panele, ściany - gładzie, łazienka wypłytkowana z wanną, umywalką i pralką. Kuchnia oddzielna z oknem kuchenką, lodówką ...

Powierzchnia
24,00 m2
Piętro
7
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
60,42 zł
cena 1 450 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Politechnika
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Wojska Polskiego, Daszyńskiego

Gliwice, Wojska Polskiego, Daszyńskiego
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12237

Polecamy do wynajęcia nowoczesny, komfortowy apartament położony na osiedlu GLIVIA w Gliwicach przy ul. Dasznskiego. Apartament o powierzchni 62,23m2 - trzypokojowy, pokoje rozkładowe, salon połączony z kuchnią - gustownie zaaranżowany, wykończony materiałami najwyższej ...

Powierzchnia
62,23 m2
Cena za m2
56,24 zł
cena 3 500 

Gliwice, Politechnika
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12227

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie (świeżo po remoncie generalnym) położone w pobliżu parku Chrobrego w Gliwicach. Mieszkanie w pełni rozkładowe, kuchnia osobno (w zabudowie z AGD), wc dzienne, łazienka z WC i kabiną prysznicową, salon i 2 sypialnie. Ogrzewanie ...

Powierzchnia
87,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
28,74 zł
cena 2 500 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Politechnika

Knurów, Krywałd
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12226

MIESZKANIE ZAREZERWOWANE! Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie w Knurowie - Krywałd. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, przestronnej sypialni,  łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie jasne, ustawne, umeblowane i wyposażone. Kuchnia w zabudowie ...

Powierzchnia
48,70 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
34,91 zł
cena 1 700 
mieszkanie na wynajem - Knurów, Krywałd

Gliwice, Centrum
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12213

Do wynajęcia  mieszkanie w budynku przy ul.Mikołowskiej - ścisłe centrum z łatwym dostępem do A1/A4. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Salon z aneksem kuchennym z kuchnią w zabudowie i sprzętem agd. Sypialnia z oknem balkonowym, w salonie wyjście na przestronny balkon. ...

Powierzchnia
46,00 m2
Cena za m2
43,04 zł
cena 1 980 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Centrum

Gliwice, Centrum
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12209

Do wynajęcia komfortowa kawalerka przy ul.Kościuszki + opcja parkingu w garażu podziemnym. Mieszkanie świeżo po remoncie, gotowe do wprowadzenia.  Podłogi panele/kafle, ściany gładzie, duże okna dachowe, ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej.  Układ open ...

Powierzchnia
25,20 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
71,43 zł
cena 1 800 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem