Gliwice, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-12134

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie, położone w okolicach ul. Styczyńskiego w Gliwicach. Mieszkanie nieszablonowe, wejścia do dwóch sypialni z pokoju dziennego. Osobna kuchnia. Łazienka z WC. Na podłogach w pokojach panele, w przedpokoju, łazience i kuchni - płytki. ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 842,11 zł
cena 390 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Centrum

Gliwice, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-12125

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie świeżo po remoncie. Niewielki salon z aneksem kuchennym, przestronna sypialnia, łazienka z wc. Okna pcv, na podłogach panele/kafle, ściany gładzie. Ogrzewanie z sieci (kocioł gazowy dla całego budynku), ciepła woda z  bojlera.  Mieszkanie ...

Powierzchnia
37,34 m2
Cena za m2
10 417,78 zł
cena 389 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Centrum

Gliwice, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-12124

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie świeżo po remoncie. Salon z aneksem kuchennym, przestronna sypialnia, łazienka z wc, duży przedpokój z miejscem na szafę. Okna pcv, na podłogach panele/kafle, ściany gładzie. Ogrzewanie z sieci (kocioł gazowy dla całego budynku), ...

Powierzchnia
46,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 217,39 zł
cena 470 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Centrum

Gliwice, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-12123

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie świeżo po remoncie. Mieszkanie położone w centrum miasta, niedaleko dworca PKP. Salon z aneksem kuchennym, przestronna sypialnia, łazienka z wc. Okna PCV, podłogi panele/kafle, na ścianach gładzie. Ogrzewanie z sieci (kocioł gazowy ...

Powierzchnia
42,22 m2
Cena za m2
9 118,90 zł
cena 385 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Centrum

Gliwice, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-12122

Do sprzedaży kawalerka w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Śląskiej.  Pokój z aneksem kuchennym, łazienka z wc, przedpokój z dużą garderobą. Mieszkanie umeblowane i wyposażone, w kuchni zabudowa kuchenna z AGD. Łazienka wykafelkowana z kabiną prysznicową. Okna ...

Powierzchnia
30,65 m2
Cena za m2
8 450,24 zł
cena 259 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Centrum

Gliwice, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-12073

Do sprzedania kawalerka w apartamentowcu świeżo oddanym do użytkowania - ul. Kościuszki. Salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój. Stan deweloperski - wylewki, rozprowadzone instalacje, drewniana stolarka drzwi wejściowych i okien, ogrzewanie oraz ciepła woda ...

Powierzchnia
28,20 m2
Cena za m2
10 900,00 zł
cena 307 380 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Śródmieście

Gliwice, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-11986

Do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie w sąsiedztwie parku Chopina. Ścisłe centrum, cicha lokalizacja z zapleczem zieleni. Mieszkanie ustawne, rozkładowe, z 4 niezależnymi pokojami. Salon z aneksem kuchennym i jadalnią, 3 sypialnie, łazienka z wc, przedpokój, hall. Mieszkanie ...

Powierzchnia
88,81 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 544,20 zł
cena 670 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Centrum

Gliwice, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-11985

Do sprzedaży atrakcyjna kawalerka w sąsiedztwie parku Chopina. Mieszkanie wykończone w 2020r, cicha lokalizacja, ścisłe centrum, przedwojenna kamienica. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wc, przedpokoju oraz garderoby. Całość poddasza zaizolowana ...

Powierzchnia
31,26 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
9 277,03 zł
cena 290 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem