nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Sikornik

Gliwice, Sikornik
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12245

Do wynajęcia kawalerka na osiedlu Sikornika.  Duży ustawny pokój, osobna kuchnia z oknem, łazienka z wc, przedpokój.  Mieszkanie jasne, przestronne. Okna pcv, podłogi panele/kafle, łazienka z kabiną prysznicową, kuchnia umeblowana. Na wyposażeniu lodówka, kuchenka, ...

Powierzchnia
29,00 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
51,72 zł
cena 1 500 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Sikornik
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Śródmieście

Gliwice, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-12242

Do sprzedania kawalerka w apartamentowcu świeżo oddanym do użytkowania - ul. Kościuszki. Salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój. Stan deweloperski - wylewki, rozprowadzone instalacje, drewniana stolarka drzwi wejściowych i okien, ogrzewanie oraz ciepła woda ...

Powierzchnia
25,70 m2
Cena za m2
10 900,00 zł
cena 280 130 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Wojska Polskiego

Gliwice, Wojska Polskiego
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12239

MIESZKANIE Z MIEJSCEM PARKINGOWYM Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w okolicy ulicy Płowieckiej Dwa niezależne pokoje, łazienka z wc, przedpokój. W większym pokoju przestronny aneks kuchenny. Pełne umeblowanie i wyposażenie. Łazienka z wanną i oknem, wykafelkowana. ...

Powierzchnia
47,00 m2
Cena za m2
45,11 zł
cena 2 120 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Wojska Polskiego
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Politechnika

Gliwice, Politechnika
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12238

Do wynajęcia kawalerka położona przy ul. Dunikowskiego - w bezpośrednim sąsiedztwie Politechniki Śląskiej. Mieszkanie po remoncie: na podłogach panele, ściany - gładzie, łazienka wypłytkowana z wanną, umywalką i pralką. Kuchnia oddzielna z oknem kuchenką, lodówką ...

Powierzchnia
24,00 m2
Piętro
7
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
60,42 zł
cena 1 450 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Politechnika
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Wojska Polskiego, Daszyńskiego

Gliwice, Wojska Polskiego, Daszyńskiego
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12237

Polecamy do wynajęcia nowoczesny, komfortowy apartament położony na osiedlu GLIVIA w Gliwicach przy ul. Dasznskiego. Apartament o powierzchni 62,23m2 - trzypokojowy, pokoje rozkładowe, salon połączony z kuchnią - gustownie zaaranżowany, wykończony materiałami najwyższej ...

Powierzchnia
62,23 m2
Cena za m2
56,24 zł
cena 3 500 
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Centrum

Gliwice, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-12231

Do sprzedaży przestronne mieszkanie w centrum Gliwic w okolicy Urzędu Miasta i Placu Piłsudskiego. Mieszkanie składa się z 6 pokoi, dużej kuchni, 2 łazienek, przedpokoju. Pomieszczenia rozkładowe, tylko jeden pokój przejściowy. Okna pcv, ogrzewanie gazowe dwufunkcyjne. ...

Powierzchnia
162,00 m2
Piętro
5
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
4 629,63 zł
cena 750 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Plac Grunwaldzki

Gliwice, Plac Grunwaldzki
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-12228

Do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie nieopodal placu Grunwaldzkiego - ul.Chopina. Mieszkanie rozkładowe z 4 niezależnymi pokojami, kuchnia z wyjściem na duży balkon (od strony podwórza), łazienka z wc, przedpokój. Sypialnia z dodatkowym wejściem do łazienki. Trzy ...

Powierzchnia
96,59 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 903,61 zł
cena 860 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Plac Grunwaldzki

Gliwice, Politechnika
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12227

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie (świeżo po remoncie generalnym) położone w pobliżu parku Chrobrego w Gliwicach. Mieszkanie w pełni rozkładowe, kuchnia osobno (w zabudowie z AGD), wc dzienne, łazienka z WC i kabiną prysznicową, salon i 2 sypialnie. Ogrzewanie ...

Powierzchnia
87,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
28,74 zł
cena 2 500 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Politechnika
Kryteria wyszukiwania

rozumiem