Gliwice, Wojska Polskiego
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-12157

Do sprzedaży funkcjonalna kawalerka położona przy ul. Styczyńskiego - ustawny pokój, kuchnia, spiżarka, przedpokój, łazienka z wc. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia - w cenie pozostaje umeblowanie i wyposażenie (brak pralki). Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka ...

Powierzchnia
30,02 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 828,11 zł
cena 235 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Wojska Polskiego

Chorzów, Batory
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-12153

Polecamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w bloku w Chorzowie Batorym. Mieszkanie widne, rozkładowe - duży pokój z balkonem, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka gazowego. Na podłogach panele (w łazience kafle), ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 777,78 zł
cena 350 000 
mieszkanie na sprzedaż - Chorzów, Batory

Gliwice, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-12134

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie, położone w okolicach ul. Styczyńskiego w Gliwicach. Mieszkanie nieszablonowe, wejścia do dwóch sypialni z pokoju dziennego. Osobna kuchnia. Łazienka z WC. Na podłogach w pokojach panele, w przedpokoju, łazience i kuchni - płytki. ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 842,11 zł
cena 390 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Centrum

Sośnicowice (gw), Rachowice
dom na sprzedaż

TXN-DS-12104

Do sprzedaży dom z poddaszem użytkowym: parter (ok. 90m2): 4 pokoje, kuchnia, łazienka, komunikacja poddasze użytkowe (ok. 36m2): 2 pokoje, pomieszczenie gospodarcze, balkon. piwnica: ok. 40m2 Garaż wolnostojący (3,2m x 5,2m) ze stryszkiem. Kanalizacja ...

Powierzchnia
126,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 400 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 555,56 zł
cena 700 000 
dom na sprzedaż - Sośnicowice (gw), Rachowice

Kuźnia Raciborska (gw), Ruda Kozielska
dom na sprzedaż

TXN-DS-11982

Oferujemy do sprzedaży dom położony na terenie Cysterskiego Parku Krajobrazowego. Dom o powierzchni ok. 90 m2 : Parter (powierzchnia ok. 70m2) - salon z kuchnią, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój Piętro: 2 pokoje. Część dzienna z kominkiem, z salonu wyjście ...

Powierzchnia
90,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 153 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 111,11 zł
cena 550 000 
dom na sprzedaż - Kuźnia Raciborska (gw), Ruda Kozielska

Gliwice, Starówka
lokal na sprzedaż

TXN-LS-11977

Do sprzedaży lokal na gliwickiej Starówce. Lokal o powierzchni 46,5m2 plus piwnica. Lokal położony na parterze zadbanej kamienicy. Wejście bezpośrednio z ulicy, witryna. Na podłodze płytki, sala główna z łukowym sufitem. Ogrzewanie - klimatyzacja plus kominek. Czynsz: ...

Powierzchnia
46,50 m2
Piętro
parter
Cena za m2
6 021,51 zł
cena 280 000 
lokal na sprzedaż - Gliwice, Starówka

Gliwice, Wojska Polskiego
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-11908

Do sprzedaży w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Daszyńskiego. Układ mieszkania - 3 niezależne pokoje (z największego pokoju wyjście na balkon), oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój. Okna (PCV) na dwie strony budynku, od strony podwórka absolutna ...

Powierzchnia
51,50 m2
Cena za m2
7 475,73 zł
cena 385 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Wojska Polskiego

Gliwice, Centrum
lokal na sprzedaż

TXN-LS-11888

Oferujemy do sprzedaży przestronny, atrakcyjny lokal na gliwickiej Starówce. Lokal o powierzchni 252,46m2 położony na parterze zadbanej kamienicy po remoncie elewacji. W najbliższym czasie przewidziany remont klatki schodowej. Lokal składa się z 10 pomieszczeń (większość ...

Powierzchnia
252,46 m2
Piętro
parter
Cena za m2
5 941,54 zł
cena 1 500 000 
lokal na sprzedaż - Gliwice, Centrum
38
ofert
Grzegorz Malitowski

Menadżer

Licencja: 11019

gm@tx.gliwice.pl

501 562 672