Gliwice, Centrum
mieszkanie na wynajem

TXN-MW-12189

Do wynajęcia wyremontowane mieszkanie w ładnej kamienicy nieopodal gliwickiej Starówki z miejscem parkingowym obok budynku. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc, przedpokój. Kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd. Na podłogach panele i kafle. Łazienka ...

Powierzchnia
39,00 m2
Cena za m2
48,72 zł
cena 1 900 
mieszkanie na wynajem - Gliwice, Centrum

Piekary Śląskie
lokal na wynajem

TXN-LW-12185

Do wynajęcia powierzchnia usługowo-magazynowa o metrażu 250m2 przystosowana pod sklep z ekspozycją. Na podłogach kafle, oświetlenie sklepowe, instalacje ogrzewania i wentylacji, roleta zewnętrzna zabezpieczająca powierzchnie, zaplecze magazynowe/techniczne. Idealna ...

Powierzchnia
150,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
28,00 zł
cena 4 200 
lokal na wynajem - Piekary Śląskie

Sośnicowice (gw), Kozłów
działka na sprzedaż

TXN-GS-12182

Do sprzedaży działka w Kozłowie.  Dojazd drogą gminną, możliwość wydzielenia działki od 980m2 do 6600m2. Minimalne wymiary działki 23x43m2 W drodze woda, prąd, kanalizacja. Przeznaczenie w planie mieszkaniowo-usługowe.  Dopuszczalna zabudowa wolnostojąca, bliźniacza ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
300,00 zł
cena 900 000 
działka na sprzedaż - Sośnicowice (gw), Kozłów

Sośnicowice (gw), Kozłów
działka na sprzedaż

TXN-GS-12181

Do sprzedaży działka w Kozłowie.  Dojazd drogą gminną, możliwość wydzielenia działki od 980m2 do 6600m2.  W drodze woda, prąd, kanalizacja. Przeznaczenie w planie mieszkaniowo-usługowe.  Dopuszczalna zabudowa wolnostojąca, bliźniacza i szeregowa. 

Powierzchnia
980,00 m2
Cena za m2
320,41 zł
cena 314 000 
działka na sprzedaż - Sośnicowice (gw), Kozłów

Gliwice
lokal na sprzedaż

TXN-LS-12168

Do sprzedania lokal użytkowy położony w większości na parterze budynku mieszkalno-użytkowego przy ul. Toszeckiej w Gliwicach. Poza parterem budynku, do lokalu przynależy pomieszczenie na piętrze (10,61m2) oraz piwnica (17,22m2) - całkowita powierzchnia to 172,14m2. Rzuty ...

Powierzchnia
172,14 m2
Piętro
parter
Cena za m2
2 846,52 zł
cena 490 000 
lokal na sprzedaż - Gliwice

Gliwice, Starówka
lokal na sprzedaż

TXN-LS-12164

Niezależny lokal usługowo/handlowo/biurowy w ścisłym centrum. Ciekawe wnętrze w budynku z cegły po kapitalnym remoncie, ciekawie zaaranżowane i zaprojektowane. Budynek stylowy w charakterze "poprodukcyjnego" loftu. Wymienione instalacje, okna aluminium, nowoczesne oświetlenie. ...

Powierzchnia
500,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
4 600,00 zł
cena 2 300 000 
lokal na sprzedaż - Gliwice, Starówka

Gliwice, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-12160

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie blisko centrum Gliwic. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z oknem, przestronny przedpokój. Okna na dwie strony budynku, Ściany gładzie, nowe instalacje, wycyklinowane podłogi drewniane, łazienka  z kabiną prysznicową. ...

Powierzchnia
48,80 m2
Cena za m2
7 377,05 zł
cena 360 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Centrum

Gliwice, Wojska Polskiego
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-12157

Do sprzedaży funkcjonalna kawalerka położona przy ul. Styczyńskiego - ustawny pokój, kuchnia, spiżarka, przedpokój, łazienka z wc. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia - w cenie pozostaje umeblowanie i wyposażenie (brak pralki). Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z piecyka ...

Powierzchnia
30,02 m2
Piętro
4
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
7 828,11 zł
cena 235 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Wojska Polskiego
Kryteria wyszukiwania

rozumiem