Gliwice, Stare Gliwice
działka na sprzedaż

TXN-GS-11815

Do sprzedaży działka położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 88 łączącej autostradę A4 z Aglomeracją Ślaską - stanowiącej dojazd do Gliwic, Bytomia oraz Zabrza. Lokalizacja blisko Gliwickiej Strefy Ekonomicznej. Działka o wymiarach ok 61x37m. Dojazd drogą wewnętrzną ...

Powierzchnia
2 200,00 m2
Cena za m2
568,18 zł
cena 1 250 000 
działka na sprzedaż - Gliwice, Stare Gliwice

Gliwice, Łabędy
lokal na sprzedaż

TXN-LS-11799

Do sprzedaży lokal użytkowy w Łabędach. Lokal dwupoziomowy z wewnętrzną komunikacją oraz dodatkowymi wejściami na każdym z pięter poziom II piętra:  83,65m2 - 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój poziom III piętra: 128,69m2 - 5 pokoi, kuchnia w formie aneksu, ...

Powierzchnia
213,94 m2
Piętro
2
Cena za m2
3 692,62 zł
cena 790 000 
lokal na sprzedaż - Gliwice, Łabędy

Brzeszcze (gw), Jawiszowice
dom na sprzedaż

TXN-DS-11797

Do sprzedania nieruchomość położona w Gminie Brzeszcze - Jawiszowice. Duża działka o powierzchni 4.881m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok 140m2 oraz budynkiem gospodarczym o powierzchni zabudowy 50m2. Budynek mieszkalny w dobrym stanie technicznym: ...

Powierzchnia
140,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 881 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 071,43 zł
cena 850 000 
dom na sprzedaż - Brzeszcze (gw), Jawiszowice

Sośnicowice
dom na sprzedaż

TXN-DS-11786

Do sprzedania dom jednorodzinny położony w Sośnicowicach koło Gliwic. Dom wybudowany w 2018r, układ funkcjonalny pozwala na prowadzenie działalności gospodarczej przy domu. Dotychczas w części przeznaczonej na działalność (w całości parter ok. 100m2) prowadzony ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 385 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 666,67 zł
cena 1 400 000 
dom na sprzedaż - Sośnicowice

Gliwice
hala na wynajem

TXN-HW-11778

Do wynajęcia hala położona w Gliwicach w obrębie Specjalnej Strefy Ekonomicznej. W skład oferowanej powierzchni wchodzi hala o powierzchni 1470m2 (wysokość 4,6m) oraz pomieszczenie przemysłowe (z częścią socjalną) o pow. 260m2 (wysokość 3m). Nowoczesna hala z rampą ...

Powierzchnia
1 730,00 m2
Cena za m2
0,00 zł
cena 43 250 
hala na wynajem - Gliwice

Gliwice
lokal na wynajem

TXN-LW-11774

Oferujemy do wynajęcia pokój biurowy położony na piętrze biurowca usytuowanego w obrębie Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Pokój w bardzo dobrym stanie, klimatyzowany. Pod budynkiem dostępne miejsca parkingowe (75 zł netto/miejsce). Możliwość wynajęcia innych pokoi ...

Powierzchnia
21,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
59,00 zł
cena 1 239 
lokal na wynajem - Gliwice

Gliwice, Śródmieście
lokal na sprzedaż

TXN-LS-11769

Do sprzedania lokal/mieszkanie blisko ścisłego centrum, w okolicy ul. Nowy Świat. Lokal złożony z 2 pokoi, oddzielnej kuchni (aktualnie przerobionej na gabinet), łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy schowek na półpiętrze oraz piwnica. Ogrzewanie i ...

Powierzchnia
61,00 m2
Cena za m2
7 000,00 zł
cena 427 000 
lokal na sprzedaż - Gliwice, Śródmieście

Gliwice, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

TXN-MS-11768

Do sprzedania mieszkanie/biuro blisko ścisłego centrum, w okolicy ul. Nowy Świat. Mieszkanie złożone z 2 pokoi, oddzielnej kuchni (aktualnie przerobionej na gabinet), łazienki z wc oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy schowek na półpiętrze oraz piwnica. Ogrzewanie ...

Powierzchnia
61,00 m2
Cena za m2
7 000,00 zł
cena 427 000 
mieszkanie na sprzedaż - Gliwice, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem