Gliwice, Centrum
lokal na wynajem

TXN-LW-11165

Do wynajęcia lokal biurowy w centrum Gliwic. Szerokie wejście do budynku, ochrona, recepcja. Lokal na III piętrze biurowca składa się z dwóch przejściowych pokoi z balkonem. Pokoje odświeżone (została do położenia podłoga - po uzgodnieniu z najemcą). W budynku monitoring, ...

Powierzchnia
37,60 m2
Piętro
3
Cena za m2
50,00 zł
cena 1 880 
lokal na wynajem - Gliwice, Centrum

Gliwice, Centrum
lokal na wynajem

TXN-LW-11117

Do wynajęcia lokal na biuro w centrum, blisko Rynku. Powierzchnia open space z dostępem do umywalki. W budynku portiernia, monitoring, winda. Wysoki standard, atrakcyjna lokalizacja. Cena 55 zł/m2 netto + ogrzewanie (w sezonie grzewczym), pozostałe media w cenie

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
55,00 zł
cena 2 970 
lokal na wynajem - Gliwice, Centrum

Zabrze
lokal na wynajem

TXN-LW-11093

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w Zabrzu - blisko węzła autostrad A4/A1. Oferta dotyczy trzech pokoi biurowych na rzucie oznaczonych literą A W cenie najmu wszystkie media !!!! Powierzchnia po remoncie, do dyspozycji najemców pomieszczenia socjalne (wc oraz ...

Powierzchnia
79,04 m2
Piętro
1
Cena za m2
36,44 zł
cena 2 880 
lokal na wynajem - Zabrze

Gliwice
lokal na wynajem

TXN-LW-10870

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe po remoncie. Nowa elewacja budynku, winda. Na piętrze dostęp do dużego węzła sanitarnego oraz aneksu kuchennego. Dostępne także inne metraże. Łatwy dostęp do ścisłego centrum, a1/a4, dk88 Czynsz 39zł/m2 netto + media wg. zużycia

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
39,00 zł
cena 1 950 
lokal na wynajem - Gliwice

Gliwice
lokal na sprzedaż

TXN-LS-10768

OFERUJEMY RESTAURACJĘ W CENTRUM GLIWIC. Lokal gastronomiczny 222m2 gotowy do prowadzenia działalności. Wyposażenie sali obsługi klientów oraz gastronomiczne kuchni. Sala restauracyjna składa się z dużej pow. open space trzech mniejszych salek. Dodatkowo bar otwarty ...

Powierzchnia
222,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
6 756,76 zł
cena 1 500 000 
lokal na sprzedaż - Gliwice

Gliwice, Centrum
lokal na wynajem

TXN-LW-10746

Polecamy do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 34m2 położony w głównym ciągu pieszych (centrum Gliwic). Witryna, wejście bezpośrednio z ulicy, zezwolenie SANEPIDU na prowadzenie małej gastronomii. W lokalu sala sprzedaży ok. 18m2,  duże zaplecze i dodatkowe wejście ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
88,24 zł
cena 3 000 
lokal na wynajem - Gliwice, Centrum

Gliwice, Centrum
lokal na wynajem

TXN-LW-10280

Do wynajęcia lokal biurowy w centrum Gliwic. Szerokie wejście do budynku, ochrona, recepcja. Lokal na I piętrze biurowca skała się z jednego niezależnego pokoju. W budynku monitoring, windy. Dostępne również większe metraże, dodatkowe pokoje. Ogrzewanie z sieci miejskiej. ...

Powierzchnia
20,57 m2
Piętro
1
Cena za m2
50,00 zł
cena 1 029 
lokal na wynajem - Gliwice, Centrum

Gliwice
lokal na wynajem

TXN-LW-9696

Polecamy do wynajęcia lokal w biurowcu w Gliwicach . Lokal o powierzchni 45 m2 przykładowy - w biurowcu dostępne liczne pokoje z tym samym metrażem i większym. Podłogi wykładzina przemysłowa, okna pcv, oświetlenie biurowe. Sanitariaty na korytarzu. Biurowiec posiada ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
29,00 zł
cena 1 305 
lokal na wynajem - Gliwice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem