O Firmie

Tx Nieruchomości jest działem firmy PPHU "TRANZEX" Sp. z o.o. będącej na Polskim rynku nieprzerwanie od 26 lat. Od 6 lat prowadzimy działalność w zakresie obrotu nieruchomościami.

Oferujemy naszym Klientom kompleksową pomoc w przeprowadzaniu transakcji kupna, sprzedaży, najmu, wynajmu oraz dzierżawy nieruchomości. Oferta nie ogranicza się jedynie do pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zajmujemy się doradztwem na rynku nieruchomości.
Posiadamy licencje: pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 11019 i 17423 oraz zarządcy nieruchomości nr 16766. Jesteśmy członkiem BCK-SPON i jesteśmy ubezpieczeni.

Nasza bogata baza nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w Gliwicach i okolicach jest na bieżąco aktualizowana i poszerzana. Opierając się na naszej wiedzy i doświadczeniu staramy się profesjonalnie obsługiwać transakcje ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo i zadowolenie klienta.

Chętnie dzielimy się własnymi doświadczeniami przy realizacji inwestycji (budowy, adaptacje poddaszy, remonty, itp.),  mamy stały kontakt ze sprawdzonymi:  architektami, instytucjami finansowymi, firmami budowlanymi, drobnymi wykonawcami, prawnikami i developerami.

Zapraszamy do współpracy.

Pozostałe tematy
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego